Novinka - zasílání vzorků prostřednictvím kurýrní služby GLS

10.02.2016 08:09

Dovolte nám Vás informovat o nové možnosti využití kurýrní služby společnosti GLS při přepravě vzorků k analýze do naší veterinární laboratoře. Tato nabídka vám garantuje bezproblémovou a rychlou přepravu vzorků do naší laboratoře VLAB. Každá zásilka bude mít své vlastní číslo, které Vám přijde v potvrzovacím e-mailu. S pomocí tohoto čísla si budete moci ověřit on-line stav vaší zásilky na webu přepravní společnosti GLS. Vyhnete se tak zdlouhavému čekání na poště a vzorek bude vyzvednut přímo u Vás v ordinaci. 

Postup objednání:   
samotné objednání je velmi jednoduché. Stačí pouze zavolat na telefonní číslo +420 548 211 015, kde Vám ochotně p. Mgr. Dominik Banáš zadá objednávku zásilky do našeho objednávkového systému a v zápětí dostanete potvrzovací e-mail s číslem objednávky.
Objednávat můžete od pondělí do pátku, v čase od 10:00 do 16:30 hod.

Podmínky přepravy:

Po telefonické objednávce Vám cca. do hodiny přijde na Váš e-mail potvrzení s číslem objednávky. Následující den bude vzorek vyzvednut ve Vaší ordinaci či klinice. Vzorek prosím zabalte do bublinkové folie nebo alespoň do měkkého obalu. Následně jej vložte do obálky klasických rozměrů. Kurýr při vyzvednutí obálku označí naší adresou, o tisk štítku s adresou se nestaráte.

Prosíme aby v obálce byla vypsána žádanka o laboratorní vyšetření v následujícím rozsahu:
jméno pacienta, informace o zvířeti: pes, kočka, kůň atd.., příjmení pacienta, razítko a podpis lékaře, Váš e-mail na který zašleme výsledky vyšetření. Věnujte prosím také nemalou pozornost řádnému popisu zkumavek, tak aby byly jednoduše identifikovatelné. Žádanku si můžete stáhnout níže.

 Kdy bude vzorek doručen?

- v případě, že objednáte svoz do 17:00 bude následující den vzorek u vás vyzvednut a den poté dopraven do laboratoře s tím, že tentýž den obdržíte výsledky vyšetření rutinních metod. Výsledky jsou zasílány e-mailem.

Cena přepravy

- Při hodnotě vyšetření do 399 Kč vč. DPH činí částka za dopravu 55 Kč vč. DPH
- V případě, že cena vyšetření je nad částku 400 Kč je doprava do laboratoře !!!ZDARMA!!!

 

Odběr a množství vzorku

  • biochemie, imunologie - 0,8 ... 1,0 ml séra/plazmy (používat zkumavky s aktivátorem srážení)
  • hematologie - 500 ul krve (používat zkumavky na nesrážlivou krev - K3EDTA)
  • serologie - 500 ul séra/plazmy (používat zkumavky s aktivátorem srážení)
  • alergologie – 1,0 ml séra/plazmy (používat zkumavky s aktivátorem srážení)
  • stanovení krevních skupin, Fiv/FeLV a boreliózy - min. 1,0 ml nesrážlivé krve, odebrat do zkumavky s K3 EDTA
  • mikrobiologie

  

 

 

Žádanka ke stažení