Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Pracovní doba: Po-Pá 10:00 - 18:00 hod.
Novinky
18.12.2021
3 NOVÉ VYŠETŘENÍ OD LEDNA 2022
S platností od ledna 2022 stanovujeme: SDMA (Symetrický dimethylarginin) pro časnou detekci poruch glomerulární filtrace ze séra glykovaný hemoglobi... číst celé
19.05.2021
FRT - FOOD REACTIVITY TEST
Ve spolupráci se švýcarskou firmou HESKA s platností od června 2021 stanovujeme potravinové alergie. FRT je test založený na imunologické metodě ELIS... číst celé
16.04.2021
D-PHYTE
S platností od května 2021 stanovujeme dermatofyty kromě kultivace taky rychlotestem D-PHYTE od firmy Megacor. Kožní onemocnění patří k nejčastějším ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
O NÁS

Veterinární laboratoř VLAB  poskytuje biochemické, hematologické, imunochemické, serologické, mikrobiologické a alergologické vyšetření pro veterinární lékaře z celé ČR.

Jsme dceřiná společnost firmy Labtechnik s.r.o, která se již 25 let zabývá prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky.

 

 

 

KONTAKT
LABtechnik, s.r.o. - Veterinární 
laboratoř VLAB
Studentská 812/6
62500 Brno
548 211 015
E-mail: vlab@labtechnik.cz

Facebook: VLAB - Veterinární laboratoř

 

  1. Úvod
  2. ČASTÉ DOTAZY
  3. Jak lze navázat spolupráci?

Jak lze navázat spolupráci?

Jedná se o velmi jednoduchý proces.

a.) Stáhněte si naší žádanku (zde), vyplňte hlavičku žádanky, co se týče údajů o pacientovi, Vaše IČO a DIČ a připojte prosím Vaše razítko, podpis a email, kam Vám máme zaslat výsledky.

b.) Zvolte způsob dopravy. Pokud jste z Brna blízkého okolí, máte možnost využít laboratorní svoz nebo nám mužete vzorek doručit osobně do laboratoře. Pokud si přejete objednat kurýra, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Můžete taky poslat vzorek přes českou poštu nebo využít službu distribuční služby Noviko (nebo alternativní distribuční služby).

c.) Po odeslání vzorku a následném příjmu v naší laboratoři, Vás zaevidujeme do naší databáze a po vyšetření Vám zašleme výsledky. Co se týče platby vyšetření, fakturace probíhá jednou za měsíc za všechny vyšetření v daném kalendárním měsíci. Výsledky Vám budou zaslány z emailu vlab@labtechnik.cz, faktura Vám pak na konci měsíce bude zaslána z emailu info@labtechnik.cz.

Tak a je to! Budeme se těšit na spolupráci s Vámi !

 

ELEKTRONICKÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Kde nás najdete

LABtechnik, s.r.o.

Studentská 812/6, 62500 Brno

LABtechnik © 2019