Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Pracovní doba: Po-Pá 10:00 - 18:00 hod.
Novinky
18.12.2021
3 NOVÉ VYŠETŘENÍ OD LEDNA 2022
S platností od ledna 2022 stanovujeme: SDMA (Symetrický dimethylarginin) pro časnou detekci poruch glomerulární filtrace ze séra glykovaný hemoglobi... číst celé
19.05.2021
FRT - FOOD REACTIVITY TEST
Ve spolupráci se švýcarskou firmou HESKA s platností od června 2021 stanovujeme potravinové alergie. FRT je test založený na imunologické metodě ELIS... číst celé
16.04.2021
D-PHYTE
S platností od května 2021 stanovujeme dermatofyty kromě kultivace taky rychlotestem D-PHYTE od firmy Megacor. Kožní onemocnění patří k nejčastějším ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
O NÁS

Veterinární laboratoř VLAB  poskytuje biochemické, hematologické, imunochemické, serologické, mikrobiologické a alergologické vyšetření pro veterinární lékaře z celé ČR.

Jsme dceřiná společnost firmy Labtechnik s.r.o, která se již 25 let zabývá prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky.

 

 

 

KONTAKT
LABtechnik, s.r.o. - Veterinární 
laboratoř VLAB
Studentská 812/6
62500 Brno
548 211 015
E-mail: vlab@labtechnik.cz

Facebook: VLAB - Veterinární laboratoř

 

  1. Úvod
  2. VYŠETŘENÍ KLÍŠŤAT

VYŠETŘENÍ KLÍŠŤAT

Provádíme stanovení antigenu Borrelie u potenciálně infikovaných klíšťat.

Díky tomu lze předcházet propuknutí nemoci včasným přeléčením antibiotiky. Inkubační doba Borrelií se totiž pohybuje od 2 dní až po několik měsíců. Během této doby je velice obtížné v organismu Borrelie detekovat. Díky diagnostice Borrelie přímo na infikovaných klíšťatech tedy můžeme nemoci včas předejít.

Vyjmuté klíště zabalte do vlhké utěrky, aby nevyschlo, vložte do zkumavky nebo uzavíratelného sáčku a pečlivě zabalte. Klíště můžete do laboratoře dopravit jako standardní vzorek, viz Jak k nám poslat vzorek?

POKUD NEJSTE VETERINÁRNÍ LÉKAŘ

Pravděpodobně jste sobě nebo svému rodinnému příslušníkovi našli klíště a potřebujete se ujistit, zda-li není infikované. Můžete si u nás sjednat vyšetření klíštěte i pokud nejste náš klient.

Potřebujeme ale dodržet následující postup:

a.) Na email vlab(at)labtechnik.cz prosím zašlete své jméno a příjmení, adresu (jako podklad pro fakturaci), telefonický kontakt, email a kolik klíšťat budete chtít vyšetřit.

b.) Vygenerujeme Vám zálohovou fakturu, dle které uhradíte poplatek za příslušné vyšetření. Faktura vám přijde z e-mailové adresy info(at)labtechnk.cz.

c.) Zašlete nám potvrzení o zaplacení na email info(at)labtechnik.cz .

d.) Doneste co nejdřívě osobně klíště k vyšetření. Na email, ze kterého nám zašlete svoje fakturační údaje Vám zašleme výsledek ještě tentýž den.

Vytáhnuté klíště vložte do zkumavky nebo uzavíratelného sáčku. 

Více zde: https://www.vlab.cz/vysetreni-klistat/

Provádíme vyšetření klíšťat na přítomnost Borrelií. Díky tomu lze předcházet propuknutí nemoci včasným přeléčením antibiotiky. Inkubační doba Borrelií se totiž pohybuje od 2 dní až po několik měsíců. Během této doby je velice obtížné v organismu Borrelie detekovat. 

Díky diagnostice Borrelií přímo na klíšťatech tedy můžeme nemoci předeVíce zde: https://www.vlab.cz/vysetreni-klistat/

ELEKTRONICKÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Kde nás najdete

LABtechnik, s.r.o.

Studentská 812/6, 62500 Brno

LABtechnik © 2019