Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Pracovní doba: Po-Pá 10:00 - 18:00 hod.
Novinky
18.12.2021
3 NOVÉ VYŠETŘENÍ OD LEDNA 2022
S platností od ledna 2022 stanovujeme: SDMA (Symetrický dimethylarginin) pro časnou detekci poruch glomerulární filtrace ze séra glykovaný hemoglobi... číst celé
19.05.2021
FRT - FOOD REACTIVITY TEST
Ve spolupráci se švýcarskou firmou HESKA s platností od června 2021 stanovujeme potravinové alergie. FRT je test založený na imunologické metodě ELIS... číst celé
16.04.2021
D-PHYTE
S platností od května 2021 stanovujeme dermatofyty kromě kultivace taky rychlotestem D-PHYTE od firmy Megacor. Kožní onemocnění patří k nejčastějším ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
O NÁS

Veterinární laboratoř VLAB  poskytuje biochemické, hematologické, imunochemické, serologické, mikrobiologické a alergologické vyšetření pro veterinární lékaře z celé ČR.

Jsme dceřiná společnost firmy Labtechnik s.r.o, která se již 25 let zabývá prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky.

 

 

 

KONTAKT
LABtechnik, s.r.o. - Veterinární 
laboratoř VLAB
Studentská 812/6
62500 Brno
548 211 015
E-mail: vlab@labtechnik.cz

Facebook: VLAB - Veterinární laboratoř

 

FeLV - Ag.

Jednotky: pozitivní/negativní

Princip testu:  Vzorek se nanese na strip, kde je imobilizována protilátka. Stanovení je založeno na bázi chromatografie.

Vzorek: sérum, heparinizovaná plazma, krev K3EDTA

Stabilita:  48 hodin při 2-8°C, 3 měsíce při -20°C, pro delší transport odebranou krev odstřeďte a přepipetujte do čisté zkumavky.

Další informace:  Toto stanovení poskytuje výsledek - negativní/pozitivní, v případě pozitivního výsledku doporučujeme potvrdit metodou ELISA.

Diagnostický význam: Detekce viru kočičí leukémie. Virus může způsobit různé krevní poruchy a poškodit imunitní systém tak, že se tělo nemůže bránit před jinými infekcemi. Na počátku kočka nevykazuje žádně známky onemocnění. Po krátkém časovém období se stav kočky začne postupně zhoršovat. Mezi hlavní příznaky onemocnění patří ztráta chuti k jídlu, zánět dásní, pomalá progresivní ztráta hmotnosti, infekce kůže, močového měchýře a horních cest dýchacích, trvalý průjem, zvětšené lymfatické uzliny, trvalá horečka atd.

ELEKTRONICKÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Kde nás najdete

LABtechnik, s.r.o.

Studentská 812/6, 62500 Brno

LABtechnik © 2019