Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Pracovní doba: Po-Pá 10:00 - 18:00 hod.
Novinky
18.12.2021
3 NOVÉ VYŠETŘENÍ OD LEDNA 2022
S platností od ledna 2022 stanovujeme: SDMA (Symetrický dimethylarginin) pro časnou detekci poruch glomerulární filtrace ze séra glykovaný hemoglobi... číst celé
19.05.2021
FRT - FOOD REACTIVITY TEST
Ve spolupráci se švýcarskou firmou HESKA s platností od června 2021 stanovujeme potravinové alergie. FRT je test založený na imunologické metodě ELIS... číst celé
16.04.2021
D-PHYTE
S platností od května 2021 stanovujeme dermatofyty kromě kultivace taky rychlotestem D-PHYTE od firmy Megacor. Kožní onemocnění patří k nejčastějším ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
O NÁS

Veterinární laboratoř VLAB  poskytuje biochemické, hematologické, imunochemické, serologické, mikrobiologické a alergologické vyšetření pro veterinární lékaře z celé ČR.

Jsme dceřiná společnost firmy Labtechnik s.r.o, která se již 25 let zabývá prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky.

 

 

 

KONTAKT
LABtechnik, s.r.o. - Veterinární 
laboratoř VLAB
Studentská 812/6
62500 Brno
548 211 015
E-mail: vlab@labtechnik.cz

Facebook: VLAB - Veterinární laboratoř

 

Panel alergeny stromy

Princip testu:  Vyšetření alergenů ze séra využitím specifického IgE testování (Elisa) Allercept u koček, psů a koní. Allercept je v této době nejpřesnější sérové IgE testování alergií.Jedná se o patentovanou technologii, založenou na využití Fcε-receptorů, při které nedochází k falešně pozitivním reakcím jako u jiných IgE technik.

Vzorek:  sérum bez hemolýzy

Stabilita:  4 dní hodin při 2-25°C, 3 měsíce při -20°C, pro delší transport odebranou krev odstřeďte a přepipetujte do čisté zkumavky např. typ Eppendorf.

Další informace:  Testované alergeny v panelu: Betula populifolia (Líska), Alnus sp. (Olše), Quercus (Dub), Cupressus sp. (Cypřišek), Corylus avellana (Líska), Ulmus campestris (Jilm), Fagus sylvatica (Buk evropský), Populus sp. (Topol), Acer pseudoplatanus (Javor), Salix caprea (Vrba), Olea europea (Olivovník), Red cedar (Cedr).

Diagnostický význam:  Kvantifikace jednotlivých alergenů pro panel Alergeny stromy.

ELEKTRONICKÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Kde nás najdete

LABtechnik, s.r.o.

Studentská 812/6, 62500 Brno

LABtechnik © 2019