Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Pracovní doba: Po-Pá 10:00 - 18:00 hod.
Novinky
18.12.2021
3 NOVÉ VYŠETŘENÍ OD LEDNA 2022
S platností od ledna 2022 stanovujeme: SDMA (Symetrický dimethylarginin) pro časnou detekci poruch glomerulární filtrace ze séra glykovaný hemoglobi... číst celé
19.05.2021
FRT - FOOD REACTIVITY TEST
Ve spolupráci se švýcarskou firmou HESKA s platností od června 2021 stanovujeme potravinové alergie. FRT je test založený na imunologické metodě ELIS... číst celé
16.04.2021
D-PHYTE
S platností od května 2021 stanovujeme dermatofyty kromě kultivace taky rychlotestem D-PHYTE od firmy Megacor. Kožní onemocnění patří k nejčastějším ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
O NÁS

Veterinární laboratoř VLAB  poskytuje biochemické, hematologické, imunochemické, serologické, mikrobiologické a alergologické vyšetření pro veterinární lékaře z celé ČR.

Jsme dceřiná společnost firmy Labtechnik s.r.o, která se již 25 let zabývá prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky.

 

 

 

KONTAKT
LABtechnik, s.r.o. - Veterinární 
laboratoř VLAB
Studentská 812/6
62500 Brno
548 211 015
E-mail: vlab@labtechnik.cz

Facebook: VLAB - Veterinární laboratoř

 

Rychlotest dermatofytů

Jednotky: pozitivní/negativní

Princip testu:  Rychlý test kvalitativní detekce antigenu dermatofyt spp. bez nutnosti kultivace. Testovací strip FASTest®D-PHYTE umožňuje rychle vyhodnotit podezření v průběhu klinického vyšetření, spolehlivě identifikovat dermatofytózu a tak okamžitě zahájit specifickou léčbu.

Vzorek: Chlupy, které byli odebírány před lokální antimykotickou léčbou.

Stabilita: 8 hodin při 2-8°C

Další informace:  Klinicky nejdůležitější druhy jsou Trichophyton (T. verrucosum), Nannizzia (N. gypsea (dříve Microsporum gypseum), N. persicolor (dříve Microsporum persi-color / Epidermophyton persicolor / Trichophyton mentagrophytes) a Microsporum (M. canis).

Diagnostický význam:  Kožní onemocnění patří k nejčastějším infekčním dermatózám u společenských a hospodářských zvířat a jsou způsobeny dermatofyty, vláknitými houbami, které jako zdroj uhlíku používají keratin (kůže, vlasy, drápy a rohy).

ELEKTRONICKÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Kde nás najdete

LABtechnik, s.r.o.

Studentská 812/6, 62500 Brno

LABtechnik © 2019